O nas

ODN im. Majki Jeżowskiej to miejsce, w którym zmieniamy świat Nauczycieli                  i Specjalistów, aby razem z nami zmieniali dziecięcy świat i polską edukację na lepsze.

My trzy, czyli od lewe Joanna Bąk, Majka Jeżowska, Beata Kaczor współpracujemy ze sobą i współtworzymy Akademię Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej od grudnia 2017 roku. W ramach działań Akademii stworzyłyśmy ponad 100 produktów (webinary, szkolenia stacjonarne, szkolenia online, warsztaty, przedstawienia, podkłady muzyczne, gry i zabawy, zestaw gier OdporniMentalnie.pl), które zmieniają zarówno świat dorosłych – czyli bezpośrednio nauczycieli, oraz świat dzieci. W marcu 2020 roku złożyłyśmy do Opolskiego Kuratora Oświaty w Opolu wniosek o Akredytację na prowadzenie innowacyjnego, bo całkowicie po naszemu Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli        im. Majki Jeżowskiej. A w dniu 21.06.2020 roku Decyzją numer 26 przyznano nam AKREDYTACJĘ!!!

A pomysł na platformę powstał jeszcze 2020 roku.  W nocy z piątku 11.12. na sobotę 12.12.2020 powstał pomysł na stworzenie Platformy edukacyjno – rozwojowej ODNu.  Pomysł ten przyjął się z Waszym ogromnym entuzjazmem i już w styczniu pomysł ujrzał światło dzienne. Na Platformie  umieściłyśmy część dotychczas stworzonych materiałów i rozwijamy ją razem z Wami. Wszystko to po to, aby edukacja w Polsce wyszła ze starego, skostniałego sytemu i weszła prężnie i z uśmiechem (wierzymy, że tak się da) w XXII wiek, czyli stała się edukacją przyszłości.

Dołączysz do nas?

Joanna Bąk, Majka Jeżowska, Beata Kaczor